Ściąganie eternitu, to nasza specjalność, jednak nie zamykamy się jedynie na tę działalność. Słuchamy naszych klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom i potrzebom. Nasze zaangażowanie potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Z ich referencjami możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej, w zakładce: Referencje.

Najlepsza firma zabierająca azbest, to właśnie My. Nie ma miejsca w naszym kraju, do którego nie dotarliśmy. Sprawia to doskonale rozwinięty dział logistyki oraz nasi pracownicy, którzy są z nami od samego początku istnienia firmy. Ich doświadczenie i zaangażowanie cenią sobie nie tylko indywidualni klienci wzywający nas na pomoc, ale także firmy i gminy, które zatrudniają nas do większych zleceń. Cenią w nas nie tylko fachowość, ale także fakt, że jesteśmy dla nich doradcami. Niejednokrotnie podpowiadamy, jakie rozwiązania będą najlepsze w danej sytuacji.

Naszą misją jest nie tylko oczyszczanie naszego kraju z trującego azbestu, ale przede wszystkim wykonanie tej usługi szybko i w sposób profesjonalny.

Jeśli potrzebują Państwo firmy, która działa nie tylko profesjonalnie, ale także szybko, to trafiliście na odpowiednie przedsiębiorstwo. Nam można zaufać. Pokazują to wyżej wspomniane referencje. Nasi klienci traktują nas jak przyjaciół. I to jest dla nas największa nagroda.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością je rozwieją. Nie martw się, jeśli okaże się, że mieszkasz kilkaset kilometrów od naszej siedziby. Nie ma miejsc, do których nie docieramy. Za to również cenią nas nasi klienci. To my jesteśmy dla Was, nie Wy dla nas!

Pamiętajcie – firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, to nasze przedsiębiorstwo. Posiadamy odpowiednie zezwolenia, a także przeszkolenie w zakresie usuwania azbestu.